Paulina INKA Michniak - Architekt Zmian, coach, kosultant Totalnej Biologii

Z wykształcenia  jestem architektem, jednak od zawsze moje zainteresowania krążyły w okół tematu człowieka, jego zdrowia, psychiki i rozwoju osobistego. W między czasie przeczytałam wiele książek związanych z powyższą tematyką i ukończyłam kilka kursów i szkoleń.

Ukończyłam z certyfikatem roczny kurs z Totalnej Biologii – Recall Healling, organizowany przez Instytut Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej. Jestem certyfikowanym coachem po Szkole Coachów Stowarzyszenia CEL; szkolenie w ramach ustawień w polu morfogenetycznym. Jestem absolwentką 2-letniej szkoły trenera oddechu metodą rebirthingu Prana Vision. Cały czas doszkalam się, uczestniczę w kursach i wykładach, aby być na bieżąco i stale poszerzać wiedzę, oraz praktykę. Dyplomy i certyfikaty można obejrzeć pod linkiem: certyfikaty

Interesują mnie szczególnie takie zagadnienia, jak  wpływ i sposoby zmiany  ograniczających przekonań (dotyczących np. pieniędzy, sukcesu), tematyka  wewnętrznej  pasji i motywacji, oraz obszar szeroko pojętego zdrowia, psychosomatyki i psychogenealogii.

Zapraszam na coaching oraz na konsultacje z zakresu zdrowia i powrotu do pełni siebie, prowadzone systemem Totalnej Biologii / Recall Healling. Preferuję holistyczne, całościowe podejście do człowieka,  mając na względzie równowagę ciała, duszy i umysłu.

Rozwiń skrzydła i leć tak wysoko, jak zechcesz!  Zaprojektuj swoją  ZMIANĘ!